Twitter RT Kampanyası

 

Kampanya: Alp PAR’dan Yılbaşı Armağanı!

Belirlenen tarih ve saate kadar @paralp twitter acountundan en çok RT yapan kişi, D&R’dan 50 TL lik hediye kartı kazanacaktır.

 

Kampanya Koşulları:

27 Kasım 2013 saat 12:00 itibarı ile düzenlediğim kampanya 31.12.2013 tarihi saat 00:00′a kadar devam edecektir.

D&R hediye kartı sadece dr.com.tr’den verilecek siparişler için geçerli bir karttır.

Kampanyaya birden çok twitter acountunuzla katılmanız tek hediye olduğu için bir anlam ifade etmeyecektir.

Kampanya koşulları önceden haber vermeksizin değiştirilebilir.

Bu kampanya bir malın satış ve pazarlama faaliyetini içermediğinden  Milli Piyango idaresinin “Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik” i kapsamında değildir.

Twitter kuralları gereği account’unuzun “agresif” şekilde kullanılması bazı kapsamlardan account’unuzun durdurulmasına / silinmesine sebep olabilir. Bu kampanya ile ilgili kullanımlardan ötürü twitter account’unuza gelebilecek zarar/ ziyan’dan mesul olmadığımı kullanıcı peşinen kabul taahhüt ve beyan eder.

Kampanyanın herhangi bir anda ödül vermeksizin kapanması söz konusu olursa, kampanya katılımcısı herhangi bir hak iddia edemeyeceğini peşinen kabul taahhüt ve beyan eder.

Talihli tarafımdan tamamen bir twitter account’unun yapmış olduğu RT’ler sayılarak belirlenecektir, başka bir karar merci ve itiraz hakkı yoktur, kampanya katılımcısı kampanyaya katılmakla bu hususu peşinen kabul taahhüt ve beyan eder.

Kampanya kazananı 5 Ocak 2014 günü @paralp acountundan açıklanacaktır. Kazanan kişi üç gün içinde “Direkt Mesaj” ile geri dönüş yapmaz ise hakkı bir sonraki en çok RT yapan kişiye devrolunacaktır.

http://www.dr.com.tr/catalog/products/giftcard ekranında hediye verilmesi için asgari bilgiler isim soy-isim ve e-mail adresi kazanan tarafından şahsıma bildirilmelidir. Yanlış bilgiler ve yanlış giden e-postalar ve/veya spam’e düşen e-posta sonucu ödülü teslim alamama ve/veya D&R şirketinden kaynaklı ödül alımındaki problemler ve bu gibi durumlar kesinlikle kullanıcı hatası olarak nitelenecek ve ödül verilmiş kabul edilecektir. Böyle bir durumda kullanıcı herhangi bir hak iddia edemeyeceğini peşinen kabul taahhüt ve beyan eder.

Bu kampanya ile ilgili katılımdan ötürü meydana gelebilecek herhangi bir maddi ve manevi zararın ve diğer hiç bir meselenin kesinlikle hiçbir şekilde tarafıma yüklenemeyeceğini ve bir hukuki davaya konu edilemeyeceğini katılımcı, katılmakla birlikte peşinen kabul taahhüt ve beyan eder.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>